Dnes je 27.07.2024

Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 28°C - oblačno

Z Panthers cupu přivezli čtyři medaile. Zlato bral Marek Havel

V Písku se uskutečnil mezinárodní turnaj v bojových uměních s názvem Panthers cup 2023. Soutěžilo se převážně v disciplínách karate, allkampfjitsu a kickboxu. Z 39 klubů a ve více než 450 startech, se neztratili ani zástupci oddílu Wu-shu Pelhřimov. Anežka Davidová, Anna Raisová, Tomáš Hložek a Marek Havel, se zúčastnili disciplín kreativní sebeobrany (SDC) a kicklightu (KL) v kickboxu. Podařilo se jim vybojovat 4 cenné kovy, z toho 1x zlato a 3x stříbro.

Zlatou medaili vybojoval Marek Havel, který nastoupil v kreativní sebeobraně seniorů. Anežka Davidová získala stříbrnou medaili v kreativní sebeobraně žen. Druhé stříbro přidala Anna Raisová, konkrétně v kickboxerské kategorii kicklight ženy nad 65 kg. Tomáš Hložek se probojoval se až do finále a v kategorii kicklight muži do 74 kg, nakonec bral stříbrnou medaili.

Všem gratulujeme k pěkným výkonům, i za vzornou reprezentaci! Výjezd na tento turnaj byl podpořen z Rozvojového fontu města Pelhřimova a firmou B&SPOL. Děkujeme.