Dnes je 25.07.2024

Svátek má Jakub

ikonka pocasi 20°C - jasno

Pelhřimov

Vybojovali sedm pohárů, v týmech byli čtvrtí

Vybojovali sedm pohárů, v týmech byli čtvrtí

V sobotu 14. října se v BB Aréně v Letňanech uskutečnil turnaj v kickboxerských disciplínách pro děti a mládež do 23 let. Český svaz kickboxu (ČSK) tento turnaj pojmenoval Kosa Cup. Zúčastnilo více než 150 zápasníků z 25 klubů, a to v celkovém počtu 260 startů v disciplínách pointfighting (PF), lightcontact (LC) a kicklight (KL).

Oddíl Wu-shu Pelhřimov měl své dva zástupce, kteří pod vedením trenéra Martina Dvořáka, vybojovali celkem sedm pohárů vítězů z celkových sedmi startů v pointfightingu (PF), a současně, se všemi vyhranými zápasy, obsadili i čtvrté místo v pořadí klubů. Před Wu-shu Pelhřimov byly už jen tři největší kluby, které měly více než deset závodníků.

Dominik Vaculín, založil "sbírku pohárů" pelhřimovského oddílu trojitým prvenstvím a výhrou všech zápasů PF mladších žáků, a to ve váhových kategoriích do 42 kg, do 47 kg a nad 47 kg.

Jaroslav Dvořák, pokračoval ve stejném bojovém nasazení v kategoriích PF starších žáků, a to ve váhových kategoriích do 63 kg, do 69 kg a nad 69 kg, kde "sbírku" rozšířil o další tři poháry a úspěšně ji dokončil čtvrtým (pro Wu-shu Pelhřimov už sedmým) prvenstvím v kategorii PF junioři-dospělí do 63 kg.

Gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci nejen oddílu, ale i města Pelhřimov!
Výjezd na tento turnaj byl podpořen Rozvojovým fondem města Pelhřimova. Děkujeme!

Oddíl Wu-shu Pelhřimov, Petr Vaculín