Dnes je 27.07.2024

Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 17°C - zataženo

Venku to pořád nejde. Florbalisté Spartaku prohráli v Blansku

Florbalisté pelhřimovského Spartaku vypadli z elitní osmičky tabulky Národní ligy. Je to důsledek tří porážek v řadě. Poslední z nich přišla v neděli v Blansku. Modrožlutí na jihu Moravy odevzdali body po výsledku 6:4. "K vidění byla spíše destrukce než florbalovost," uznal, že zápas moc krásy nepobral, trenér Spartaku Jan Koten. Ani svůj tým moc chválit nemohl. "Nebyli jsme dostatečně jistí v rozehrávce a své šance jsme na rozdíl od soupeře neproměnili. Udělali jsme i velké množství individuálních chyb," dodal.

BLANSKO - PELHŘIMOV 6:4
Prakticky celé utkání Pelhřimov jen dotahoval. Ve druhé třetině se mu povedlo snížit na 2:1 a 3:2, ale v nástupu do třetí dvacetiminutovky zařídil Videman domácím opět dvoubrankový odstup. Skóre se rychle měnilo v poslední pětiminutovce. Vlach a Kuchyňa vrátili hosty na dostřel, jenže poslední slovo měl blanenský Videman. Střelou do prázdné branky upravil na konečných 6:4.

Branky: 11. Zukal, 23. Kroutil, 31. Kučera, 57. Janík, 42. a 60. Videman - 25. a 56. Kuchyňa, 39. Běhounek, 58. Vlach. Rozhodčí: Vajsáblová a Holičková. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 100. Třetiny: 1:0, 2:2, 3:2.