Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 18°C - oblačno

Pelhřimov

Ve sportovním areálu bude otevřeno hřiště pro minigolf

Ve sportovním areálu bude otevřeno hřiště pro minigolf

Pelhřimov se chystá otevřít novou atrakci pro milovníky minigolfu, a to v podobě zbrusu nového minigolfového hřiště, které se poprvé otevře veřejnosti 1. června. Je umístěno ve Sportovním areálu města Pelhřimov a naleznete ho vedle volejbalového hřiště.

Minigolf není jen pro děti, ale i pro dospělé, kteří si chtějí užívat chvíle plné zábavy a soutěživosti. Ať už jste zkušenými hráči nebo začátečníky, toto 21jamkové hřiště je připraveno vás přivítat. A abyste se mohli s hřištěm lépe seznámit, od 1. června do 9. června je vstup zdarma! Máte tedy jedinečnou příležitost vyzkoušet si ho a užít si zábavu bez jakýchkoli nákladů.

Hřiště dodané společností SV GOLF s.r.o. splňuje všechny potřebné standardy pro pořádání sportovních turnajů, což znamená, že se můžete těšit na možnost účastnit se soutěží a zlepšovat své minigolfové dovednosti. 
Toto nové hřiště nahrazuje to z Děkanské zahrady. Děkanka by měla projít rozsáhlou revitalizací, a proto bylo zvoleno toto nové místo. V těsné blízkosti budou pro veřejnost postupně otevřeny i hřiště na míčové hry (volejbal, nohejbal a další), šatny, sprchy a občerstvení. V areálu tak můžete strávit celé odpoledne a doplnit ho třeba koupáním, saunou nebo kuželkami.

Při hře je důležité dodržovat určitá pravidla, aby se předešlo jakýmkoli nehodám. Doporučuje se nosit pevnou obuv bez podpatků a dodržovat pravidla ohledně vstupu do drah a manipulace s míčky. Správce areálu je vždy k dispozici v případě jakýchkoli otázek nebo potřeb.

Provozní doba (první týden):

Sobota 1. 6.: 9:00 - 19:00, neděle 2. 6.: 9:00 - 19:00, pondělí až pátek: 15:00 - 18:00, sobota 8. 6.: 9:00 - 19:00, neděle 9. 6.: 9:00 - 19:00.

 Zdroj: Městský úřad Pelhřimov