Dnes je 13.07.2024

Svátek má Markéta

ikonka pocasi 18°C -

Pelhřimov

Udělejte něco pro zdraví. Zapojte se do výzvy Do práce na kole

Udělejte něco pro zdraví. Zapojte se do výzvy Do práce na kole

Kraj Vysočina již desátým rokem podporuje realizaci celorepublikové kampaně a soutěže „Do práce na kole“ ve městech na Vysočině. Zapojit se znamená udělat nejen něco pro své zdraví a udržitelnější a příjemnější město, ale pokud se vám podaří s týmem „hecnout“ a realizovat v květnu alespoň dvě třetiny cest do práce „na vlastní pohon“, tedy na kole nebo pěšky, bude vám odměnou nejen dobrý pocit a lepší kondice, ale máte také šanci na zajímavé výhry. Kraj Vysočina věnuje do každého z účastnických měst na Vysočině jako hlavní cenu v kategorii pravidelnost jednotlivců vybavené urban kolo Superior STK 100 v hodnotě 16 tisíc korun. Pojďte do toho!

Květnová výzva láká k účasti týmy o dvou až pěti členech a členkách a funguje tak mimo jiné i jako netradiční teambuilding ve firmách a institucích. K akci se připojují i zaměstnavatelé, kteří často hradí za své zaměstnance startovné, podporují je tím ve zdravém životním stylu a současně se tím i hlásí ke společenské i environmentální odpovědnosti. Květnovou výzvu si ale každoročně užívají i týmy rodinné nebo přátel a také jednotlivci. Zapojují se do doprovodných „Akcí na triko“ ve svých městech a čekají je samozřejmě i závěrečné vyhlašování spojené s losováním zajímavých cen od partnerů výzvy.

Pelhřimov se zapojil i v letošním roce a kampaň pořádá Místní akční skupina Šipka ve spolupráci s Hodinou H 
a Městem Pelhřimov. Lokálními parntery jsou Velosport Valenta, Stampi, Tichý Mlýn, Mléčné lahůdky Pelhřimov a Pahorek pub. Můžete se těšit na akce na triko, společný výjezd, vyhlášení a další překvapení. Nezapomeňte se zaregistrovat do konce dubna a v květnu to pořádně rozjet. Těšíme se na tradiční i nové účastníky, tradiční i nové týmy. Více informací najdete na https://dopracenakole.cz.

Zdroj: Hodina H, ilustrační foto: pixabay.com