Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 20°C - oblačno

Pelhřimov

Tradiční festival láká na rekordy i koncerty

Tradiční festival láká na rekordy i koncerty

Akrobati na šálách, Železný Zekon, mistr honáckého biče, rychlojedlík, show na jednokolce, lyžař na střeše auta, to je opravdu jen ve stručnosti nabídka už 34. ročníku Festivalu Pelhřimov - město rekordů, který se uskuteční 7. a 8. června na Masarykově náměstí.

„Festival je akcí s jednou z nejdelších tradicí v Kraji Vysočina. Směřuje k ní mnohdy celoroční úsilí řady rekordmanů, kteří si do Pelhřimova přijíždějí pro zápis do České knihy rekordů. Kromě atraktivního rekordmanského a hudebního programu zde budou uděleny dvě desítky výročních rekordmanských cen,“ informoval Miroslav Marek, prezident pořadatelské Agentury Dobrý den.

Těšit se můžete i na bohatý kulturní program. V rámci něho se uskuteční koncerty Flamengo Reunion Session, Precedens, Raf a spol. a v neposlední řadě Pink Floyd Revival Czech.

Festival Pelhřimov - město rekordů už dávno není jen dvoudenním honem za rekordy. Předcházela mu akce Rekordman roku v Senátu, která se 22. května uskutečnila ve Valdštejnské zahradě v Praze. V Pelhřimově si před festivalem užijeme rekordmanský týden, který se stane jakousi předzvěstí blížícího se festivalu.   

Podrobnosti o festivalu naleznete zde.   

Kamil Vaněk