Dnes je 09.05.2024

Svátek má Ctibor

ikonka pocasi 15°C - jasno

Spartak uspěl venku. Kobylisy sestřelil Zajíček

Čekání zisk prvních bodů na půdě soupeře je u konci. Florbalisté pelhřimovského Spartaku vyhráli v Kobylisech a v tabulce Národní ligy se posunuli na šestou příčku. "Byl to bojovný zápas s řadou šancí na obou stranách. Nám se nepodařilo navýšit náskok vypracované na začátku druhé třetiny a utkání se nakonec mohlo překlopit na obě strany. V rozhodujících okamžicích jsme byli efektivnější," poznamenal k zápasu trenér Pelhřimova Jan Koten.

Klíčovým hráčem Pelhřimova byl útočník Petr Zajíček. Odchovanec klubu sice před touto sezonou přestoupil do Pardubic, které startují v nejvyšší soutěži, ale rýd využil možnosti střídavých startů a pomohl  mateřskému oddílu. Jeho podpis nesly pelhřimovské trefy s čísly čtyři a pět.

KOBYLISY - PELHŘIMOV  4:5

Branky: 18. Kočí, 30. Komorný, 33. a 59. Pozler - 24. Mozr, 25. Kocián, 32. Běhounek, 55. a 59. Zajíček. Rozhodčí: Ivanchenko a Zolotar. Vyloučení: 0:1 - bez využití. Diváci: 43. Třetiny: 1:0, 2:3, 1:2.