Dnes je 30.05.2024

Svátek má Ferdinand

ikonka pocasi 9°C - zataženo

Pelhřimov

Sobotní Běh pro úsměv si vyžádá dopravní omezení

Sobotní Běh pro úsměv si vyžádá dopravní omezení

Pelhřimov se chystá na akci plnou energie a dobrého úmyslu – "Běh pro úsměv". Tato událost, která se koná v sobotu, však přinese i určitá dopravní omezení, která je důležité mít na paměti.

Od 7 do 14 hodin bude uzavřený úsek Karlova náměstí pro veškerý provoz s výjimkou povolení uděleného městem Pelhřimov. Celková délka uzavřeného úseku činí 120 metrů. Pro řidiče, kteří budou cestovat v této době, je k dispozici objízdná trasa, která zajistí plynulý průjezd. Objízdná trasa pro veškerý provoz vede ulicemi Příkopy, Nádražní, třídou Legií, Na Hradišti, Strachovskou, Arch. Janáka a Pražskou. Celková délka objízdné trasy činí 1,6 kilometru. Autobusové zastávky "Pelhřimov,,Pražská“; „Pelhřimov,,Karlovo nám.“ a „Pelhřimov,Pod dolní branou“ budou dočasně po dobu trvání uzavírky bez obsluhy a bez náhrady. 

Zároveň upozorňujeme řidiče na dočasně sníženou rychlost na komunikaci vedoucí na Krasíkovice a Hodějovice a žádáme o ohleduplnost vzhledem k bezpečnosti účastníků akce. Prosíme občany, aby plánovali své cesty s ohledem na možná omezení. Díky tomu může být zajištěna plynulost provozu a bezpečnost všech účastníků této akce i běžných obyvatel města. 

Děkujeme za pochopení.

Zdroj: Městský úřad Pelhřimov, foto: www.behprousmev.cz