Dnes je 30.05.2024

Svátek má Ferdinand

ikonka pocasi 10°C - zataženo

Pelhřimov

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H nabízí pestrý program

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H nabízí pestrý program

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H se nachází v sídle Hodiny H v Hrnčířské ulici číslo 111. Nabízí nejrůznější aktivity pro seniory, které jim umožňují zapojit se, setkávat se, společně se pobavit, potrénovat paměť, zdravě si zacvičit, vyrazit na výlet, setkávat se s dětmi a mladými lidmi a zároveň si najít nové přátelé. Aktivity realizované v rámci Seniorpointu jsou velmi různorodé a jsou zaměřené na zlepšení fyzického a psychického stavu seniorů.

Každý všední den Seniorpoint Pelhřimov nabízí aktivity pro seniory jiného zaměření. V pondělí je na programu tancování pro seniory. V úterý se koná seniorklub, ten každý týden nabízí jiný program – přednášky, trénování paměti, tvoření a další. Středa je věnovaná angličtině se zahraničními dobrovolníky. Čtvrtek patří promítání přednášek v rámci Virtuální univerzity třetího věku. Pátek je pak ve znamení jógy.

Mimo pravidelné aktivity se konají i výměny zkušeností, šipky, karty, tvořící odpoledne, poradenství v oblasti práce s moderními technologiemi jako mobil, tablet, počítač a tak dále. Každý měsíc se v Seniorpointu Pelhřimov koná Alzheimer poradna. V nabídce nechybí ani tradiční akce  - Logiáda nebo Olympiáda.

Pro více informací se můžete obrátit na Evu Havlíčkovou (tel.: 723 902 099) nebo přímo zavítat do sídla Hodiny H v Hrnčířské ulici 111.