Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 18°C - oblačno

Pelhřimov

Sci-fi, akce i dobrodružství. To je nový Šílený Max

Sci-fi, akce i dobrodružství. To je nový Šílený Max

Oblíbený hrdina, nový příběh. Šílený Max, jehož osudy mohli sledovat dříve narození před třemi desítkami let, se vrací na plátna kin. Pelhřimovské kino Vesmír snímek Furiosa: Sága Šíleného Maxe promítne tuto sobotu ve verzi s českým dabingem, pondělní reprízu uvede v původním znění s titulky.

„Před lety uvedený velkofilm sklidil obrovský úspěch. I nový příběh Šíleného Maxe se pohybuje na pomezí žánrů sci-fi, akčního a dobrodružného filmu. Těšit se můžete na zajímavý děj, spoustu akce i zajímavé kostýmy,“ uvedla Šárka Pithartová, vedoucí kina Vesmír.

Nový příběh Šíleného Maxe natočil oskarový režisér George Miller a je očekávaným návratem do kultovního dystopického světa. Natáčelo se v australském Novém Jižním Walesu. Produkce filmu v zemi podpořila více než 850 pracovních míst a posílila tamní ekonomiku o 350 milionů amerických dolarů. Zvažovalo se, že by si roli Furiosy (Anya Taylor-Joy) zopakovala Charlize Theron, kterou by „omladili“ pomocí CGI techniky zvané de-aging. Režisér George Miller nakonec nápad zavrhl, jelikož mu tato technologie nepřipadala dostatečně vyvinutá.

Kino Vesmír myslí i na dětského diváka. V úterý uvede snímek Garfield ve filmu. Těšit se můžete na příběh světoznámého kocoura, který nesnáší pondělky, miluje lasagne a nejraději by prospal život uvnitř domu. „Děj animovaného filmu, který jistě zaujme malé i velké diváky, kocoura Garfielda vyžene do nepohody a přináší spoustu dobrodružství, zábavy i humoru,“ zve do hlediště kina Šárka Pithartová.

Nejbližší program kina:
SPOLEČNĚ SAMI
Pátek 24. 5. (20:00)

FURIOSA: SÁGA ŠÍLENÉHO MAXE
Sobota 25. 5. a pondělí 27. 5. (20:00).

NOČNÍ KLID
Středa 29. 5. (20:00)

RECEPT NA ŠTĚSTÍ
Čtvrtek 30. 5. (18:00)

Pro děti:
GARFIEL VE FILMU
Úterý 28. 5. (17:00)

Kamil Vaněk