Dnes je 25.07.2024

Svátek má Jakub

ikonka pocasi 20°C - jasno

Pelhřimov

Řidiči v Pelhřimově musí počítat s dopravními omezeními

Řidiči v Pelhřimově musí počítat s dopravními omezeními

Se třemi dopravními omezeními musí počítat řidiči Pelhřimově. Týkají se Řemenovská, Požárnická a úseku silnice I/34 – ulice Nádražní. První dvě uzavírky začnou platit už toto pondělí, omezení v dopravě v Nádražní ulici bude od středy 25. října.

Uzavírka ulice Řemenovská
Důvodem uzavírky je dopojení inženýrských sítí pro lokalitu ZTV Sluneční vrch Pelhřimov v celkové délce 50 metrů. Uzavírka je plánována od 16. do 31. října. V úseku době provozuje veřejnou osobní linkovou dopravu vnitrostátní dopravce: ICOM Transport a.s. (linky 350040, 350150). Pro ni byla navržena objízdná trasa. Tu naleznete na tomto odkaze: https://www.mupe.cz/upozorneni-na-uzavirku-silnice-iii-01935-ulice-remenovska-v-pelhrimove/d-44054

Uzavírka ulice Požárnická
Uzavírka bude trvat od pondělí 16. do středy 18. října. Důvodem je rekonstrukce plynovodu.

Omezení na I/34 – ulice Nádražní
Od středy 25. října do úterý 31. října dojde k dopravnímu omezení na silnici I. třídy č. I/34, ulice Nádražní z důvodu finální opravy povrchu silnice po provádění stavebních prací v rámci stavby „Rekonstrukce inženýrských sítí v ul. Žižkova a Prokopa Holého“. Po dobu trvání dopravně inženýrského opatření bude světelné signalizační zařízení (semafor) u křižovatky Nádražní x Pod Náspem x K Jezu vypnuté.