Dnes je 29.02.2024

Svátek má 

ikonka pocasi 3°C - polojasno

Pelhřimov

Průmyslovku povede nový ředitel Lukáš Tříska

Průmyslovku povede nový ředitel Lukáš Tříska

Novým ředitelem Střední průmyslové školy a středního odborného učiliště Pelhřimov byl radou Kraje Vysočina jmenován Lukáš Tříska (na snímku druhý zleva), který zastával od roku 2018 post zástupce ředitele pro odborný výcvik a praktické vyučování na SPŠ a SOU Pelhřimov. Lukáš Tříska tak vystřídá po čtrnácti letech velmi zkušeného a precizního ředitele Pavla Hlaváčka.

Nový ředitel přijal jmenování od zástupce zřizovatele, radního Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií Jana Břížďaly.

Poděkovat dosavadnímu řediteli Pavlu Hlaváčkovi a poblahopřát novému řediteli Lukáši Třískovi přišel také místostarosta Karel Kratochvíl. „Moc děkuji za Město Pelhřimov, jak skvěle jste školu vedl. Přeji vám hlavně zdraví, klid a zaslouženou pohodu při zálibách, na které jste jistě ve své funkci neměl čas,“ uvedl mimo jiné místostarosta. Zároveň poblahopřál novému řediteli Lukáši Třískovi. „Blahopřeji ke jmenování, pokračujte v tom, co je funkční či zdárně začaté a vše nové co máte v plánu ať se podaří.

Pavel Hlaváček ve škole nekončí, bude nadále učit a pomáhat s čím bude potřeba. Lukáš Tříska podle svých slov chce v příštích letech zvyšovat neustále úroveň školy a v plánu má také otevřít i nové obory.