Dnes je 27.07.2024

Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 20°C - zataženo

Přestřelka jako na Divokém západě. Poutníci ale mají body

Poslední zápas v letošní roce přinesl gólové dostihy. Hokejisté Pelhřimova v rámci Krajské ligy Vysočiny udolali rezervu Velkého Meziříčí 10:7. „Bylo znát, že je to poslední zápas roku. Kluci chtěli dávat góly, tlačili se dopředu. Bylo těžké je ukočírovat,“ svěřil se trenér týmu Jaroslav Bolf.

Pelhřimov měl fantastický vstup do zápasu. Po krásných akcích získal dvoubrankové vedení. Jenže pak začal zapomínat na zadní vrátka a třetinu končil za nepříznivého stavu 2:3. Druhá dvacetiminutovka nabídla pokračování útočně vedené bitvy, domácí srovnali krok. Stav byl 5:5. Obrat dokončili v závěrečné části. Dvakrát se v ní trefil Šulák, po brance přidali Vácha, Šťáva a Votápek. Na to už hosté adekvátní odpověď nenalezli.

Pelhřimov tak dál stoupá tabulkou. Rok končí na páté pozici, přičemž není daleko ani samotná špička. „Chceme se dál posouvat nahoru. Kam až to půjde, nevím. Nemůžu říci, jestli po základní části skončí první, druzí nebo třetí. Každopádně je naším přáním, abychom do play-off vstupovali zápasem doma,“ naznačil cíle Jaroslav Bolf.

PELHŘIMOV – V. MEZIŘÍČÍ B 10:7
Branky a nahrávky: 2. Bříza (Dvořák, Vysloužil), 3. Martin Hadrava (F. Kasalý, Pospíchal), 28. Vrátný, 29. F. Kasalý (Martin Hadrava, Marek Hadrava), 35. Dvořák (Vrátný, Šťáva), 42. Šulák (Votápek), 45. Vácha (Šulák, Votápek), 50. Šulák (Bříza), 52. Šťáva (Martin Hadrava), 60. Votápek – 4. Chlubna (Kuřátko), 8. Burian (Broža), 12. Havliš (Sobotka), 29. Broža (Střecha), 36. Broža, 50. Havliš (Milotinský), 59. Orsech (Havliš, Burian). Rozhodčí: Mareček - Šťastná, Jeletz. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:1. Diváci: 150. Třetiny: 2:3, 3:2, 5:2.