Dnes je 25.07.2024

Svátek má Jakub

ikonka pocasi 20°C - jasno

Pelhřimov

Přejete si zveřejnit akci? Vyplňte formulář na webu města

Přejete si zveřejnit akci? Vyplňte formulář na webu města

Sdílený kalendář akcí je novinka na webových stránkách města Pelhřimov. Jedná se o časový přehled zajímavých událostí všeho druhu napříč městem Pelhřimov a jeho místními částmi. Nejenže si lidé mohou komfortně vybrat akci, která je nejvíce zajímá, ale také mohou sami do kalendáře akcí vložit svou pozvánku na akci (pomocí formuláře), kterou ve městě či místních částech budou pořádat. Organizátoři se mohou včas podívat na sdílený kalendář a zjistit, zda jejich plánovaná akce nebude kolidovat s jinou a předejít tak menší účasti. Je mnoho webů a sociálních sítí, kde si pořadatelé propagují své akce, ale ve sdíleném kalendáři se nabízí ideální příležitost oslovit velké množství občanů, kteří na jednom místě získají informace o všem podstatném a nic jim neunikne.

Město Pelhřimov plně podporuje akce pro veřejnost. „V Pelhřimově je spousta skvělých lidí, kteří pořádají nádherná umělecká, sportovní nebo vzdělávací setkání. Je fajn, že si z nich veřejnost nyní může vybírat na jednom místě. Pojďme toto „místo“, prosím, „zabydlet“ našimi akcemi,“ požádal organizátory místostarosta Karel Kratochvíl. „Společně získáme ucelený přehled o konaných akcích ve městě a zajisté i mnoho účastníků na jednotlivých akcích,“ doplnil.

Kdy a kam poslat informace o konané akci?
Informace zasílejte v předstihu před samotnou akcí, aby zájemci měli časový prostor výběru. Vyplňte formulář s povinnými údaji na www.mestopelhrimov.cz, přiložte upoutávku (plakát) a odešlete. Akci po kontrole požadovaných vlastností a náležitostí do kalendáře akcí zadá administrátor webových stránek.   

Zdroj: Městský úřad Pelhřimov