Dnes je 25.06.2024

Svátek má Ivan

ikonka pocasi 25°C - polojasno

Pelhřimov

Pojďte se bát. Kino Vesmír uvede Den díkůvzdání

Pojďte se bát. Kino Vesmír uvede Den díkůvzdání

Pokud se chcete trochu bát, zajděte do kina Vesmír. V pondělí 11. prosince hororovou zápletku nabídne film Den díkůvzdání. „V Pelhřimově je hodně milovníků hororu, takže věřím, že si tento film, který pracuje i s vánoční tématikou, najde své diváky,“ uvedla Šárka Pithartová, vedoucí kina. K samotnému ději pověděla: „Ve městě Plymouth se vše chystá na Den díkůvzdání, když začne řádit záhadný zabiják. Zpočátku to vypadá, že si své oběti vybírá zcela náhodně, ale pak se ukáže, že má precizní plán.“

Kdo bude chtít strávit klidnější advent a dá přednost odpočinkovějšímu tématu, měl by do kina zamířit už tuto sobotu. Vesmír uvede Prezidentovu ženu. „Sami tvůrci filmu používají podtitul, že se jedná o Pravou blondýnku po francouzsku. Čekat tak můžeme odlehčenou komedii,“ informovala.

Nejen pro dříve narozené je tu středeční Seniorkino, 13. prosince můžete vidět Němá tajemství. „Původní premiéru nám zrušila rekonstrukce kina, proto mě těší, že si zrovna tento film vybrali senioři. Věřím ale, že cestu na něj najdou i mladší. Bezesporu stojí za to vidět. Byl skvěle hodnocený kritikou i diváky. Výborný herecký výkon v něm podala Jana Plodková,“ upozornila Šárka Pithartová.

Kompletní program kina naleznete zde: https://www.pelhrimak.cz/klient-552/kino-170/stranka-5994

Kamil Vaněk