Dnes je 27.07.2024

Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 28°C - oblačno

OBRAZEM: Poutníci začali play-off vítězstvím

Začátek se povedl. Hokejisté Pelhřimova vstoupili do čtvrtfinále play-off Krajské ligy Vysočiny vítězství. V úterý večer v domácím prostředí porazili béčko Velkého Meziříčí 7:3.

Přitom minimálně v úvodu se pro ně zápas dobře nevyvíjel. Už po dvou minutách zachytil rozehrávku Viskot a z brejku překonal Zoura. V přesilovce sice srovnal ranou od modré Port, jenže Meziříčí šlo do vedení ještě jednou. V 15. minutě ho dostal do jednobrankové výhody Burian. Pár vteřin na to ovšem srovnal Marek Hadrava a Pelhřimov se dostal na koně. Ještě do první přestávky stihl obrat ve skóre Martin Hadrava. Ten se prosadil i při početní nevýhodě. Na 5:2, což byl stav po dvou třetinách, upravil Vysloužil. Domácí si pak bez větších potíží v závěrečné dvacetiminutovce vítězství pohlídali.

PELHŘIMOV - VELKÉ MEZIŘÍČÍ B 7:3
Branky a nahrávky: 3. Port (Pospíchal), 16. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Port), 18. Martin Hadrava (F. Kasalý, Marek Hadrava), 26. Martin Hadrava (F. Kasalý), 37. Vysloužil, 55. Votápek (Dvořák, Vysloužil), 56. Šulák (Vrátný, Cejpek) – 2. Viskot (Rozmarín), 15. Burian (Milotinský, Kuřátko), 46. Kuřátko (Havliš). Rozhodčí: Doležal - Kuchta, Kukeně. Vyloučení: 2:5. Přesilovky: 1:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 3:2, 2:0, 2:1.