Dnes je 30.05.2024

Svátek má Ferdinand

ikonka pocasi 9°C - zataženo

Pelhřimov

Obchůdek SPOLU v květnu poradí, pobaví i nasytí

Obchůdek SPOLU v květnu poradí, pobaví i nasytí

Přátelé naši milí, pojďme si společně užít máj, lásky čas.

Milé prostředí obchůdku SPOLU k tomu rozhodně vybízí, neboť tu vždycky – zásluhou klientů Domova Jeřabina Pelhřimov a ještě víc naší Šárky – vládne radostná a příjemná atmosféra a nikdo tu nevydrží mít špatnou náladu. Jediné, co Vás tu snad může nepříjemně překvapit, je brzy snědená pondělní polévka, proto si na ní přijďte pochutnat dostatečně včas.

Zavítáte-li k nám v pondělí odpoledne, můžete potkat někoho z Charity, kdo Vám rád přiblíží činnost této organizace. Ve středu odpoledne Vás zase pravděpodobně bude vyhlížet zástupce FOKUSu Vysočina, aby Vás seznámil s jejich službami, případně Vás zlákal k dobrovolnictví a smysluplnému trávení volných chvil.

Ať už se ale strefíte do času vyhrazeného pro tu či onu aktivitu, nebo nikoli, určitě se u nás můžete mezi každodenními povinnostmi zastavit a v klidu si vypít to zasloužené kafíčko. Stejně tak k nám zamiřte, až budete mít chuť sobě anebo svým blízkým udělat radost milým dárečkem. Venku se otepluje, ručně pomalované originální tričko či tenisky jsou nezbytností.

Krásný květen, lidičky! Máme Vás rádi!

Váš obchůdek SPOLU