Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 17°C - oblačno

Pelhřimov

Obchůdek SPOLU slaví bohatým červnovým programem

Obchůdek SPOLU slaví bohatým červnovým programem

Přátelé, sousedé,

už to SPOLU táhneme dvanáct měsíců, věřili byste tomu? S velkou radostí si připomínáme první výročí našeho Komunitního obchůdku pro dobrou věc SPOLU! Rok plný úsměvů, laskavosti a sdílených zážitků uběhl jako voda v potoce a my se s pokorou a vděčností ohlížíme za touto úžasnou cestou.

Červen v obchůdku potěší všechny generace. Tradiční šachové turnaje s panem Hejtmanem z Domova seniorů Onšov prověří Vaše strategické myšlení. Charita Pelhřimov tradičně nabídne cenné informace a podporu, ovšem pondělní poradenské okénko se nově přesouvá z odpoledních na dopolední hodiny. A FOKUS Vysočina se s Vámi jako obvykle ve středu podělí o poutavé příběhy a inspirativní projekty.

Zlatým hřebem programu bude neděle 16. června, kdy se v Sadech uskuteční velkolepá oslava. Připravte se na koncertní vystoupení, zábavné soutěže a spoustu překvapení. Slavit budeme s Vámi – našimi milovanými zákazníky, přáteli a celou komunitou.

Tak se zastavte – na Rodinném dnu v Sadech i u nás v obchůdku. Těšíme se na každé setkání s Vámi a na sdílení radosti z prvního roku našeho společného dobrodružství!

S láskou a vděčností

Tým komunitního obchůdku SPOLU

Program na červen