Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 17°C - oblačno

Pelhřimov

Obchůdek SPOLU nabídne i valentýnský fotokoutek

Obchůdek SPOLU nabídne i valentýnský fotokoutek

Vítejte v únoru!

Tento měsíc se ponese ve znamení oslav, radosti a lásky. Že zapomínáme na půst? Dobře, tak si to kafíčko po masopustu třeba chvíli neslaďte anebo přijďte jen pro dáreček, kterým uděláte radost svým blízkým. O tom je přece půst, něco si odříct a dopřát to druhým. Jo, ale pozor, masopustní úterý připadá až na 13. února a do té doby je potřeba si na postní období udělat patřičné zásoby.

Kvůli jarním prázdninám půjde masopustní průvod Pelhřimovem o týden dříve, než by správně měl. Obchůdek bude mít sice první úterý v měsíci jako ostatně každé úterý a čtvrtek zavřeno, ale aspoň Vám z toho masopustního průvodu zamáváme. Jdete taky?

Postní období nám zahájí Valentýn, který nabídne další důvod, proč udělat něco hezkého pro druhé. Svátek lásky vychází na středu, kdy otevřeno máme. A proto si ho s Vámi hodláme užít. Pro zamilované bude připraven fotokoutek, kde si mohou pořídit romantické fotografie. Také budeme v tento dne připravovat speciální nápoje jako kávu s čokoládou nebo se srdcem (přimhouříme první den půstu oko) a nebudou chybět ani perníková srdíčka pro ty, kteří si holt raději odepřou něco jiného než sladké.

A taky se můžete těšit na tradičnější body programu, šachové dopoledne či poradenství a prezentaci činnosti Charity Pelhřimov a FOKUSU Vysočina. Z Denního stacionáře Domova Jeřabina Pelhřimov do obchůdku navíc doputují zbrusu nové výrobky, takže s návštěvou určitě neotálejte a přijďte si užít únor s námi.

Těšíme se na Vás a věříme, že si SPOLU užijeme mnoho zábavy!

Tým komunitního obchůdku SPOLU