Dnes je 30.05.2024

Svátek má Ferdinand

ikonka pocasi 9°C - zataženo

Pelhřimov

Nový ředitelem ZŠ Na Pražské byl jmenován Pavel Kranda

Nový ředitelem ZŠ Na Pražské byl jmenován Pavel Kranda

Novým ředitelem základní školy Na Pražské v Pelhřimově se stal Pavel Kranda, jmenován byl Radou města na základě konkurzního řízení. Jmenovací dekret, symbolický akt potvrzení této nové role, převzal v pondělí 6. května za přítomnosti vedení města a radních.

Pavel Kranda, dlouholetý člen školního týmu, který působil sedm let jako zástupce ředitele, se těší na výzvy, které s sebou nová pozice přinese. Do své nové role nastoupí 1. srpna. Při předání dekretu mu starosta města Ladislav Med přál mimo jiné mnoho úspěchů a dobrých nápadů, které budou zajisté přínosem pro celou školu.

Dosavadnímu řediteli, Luďkovi Charouzkovi, který školu vedl dvacet devět let s oddaností a energií, vyjádřilo vedení města velkou vděčnost a poděkování. Také ocenilo dlouholetou spolupráci a předalo mu květinu a dárkovou tašku jako malý důkaz uznání za jeho mimořádný přínos. Jeho práce a vedení přispěly k rozvoji školy a vzdělávání ve městě.

Luděk Charouzek s pokorou přijal uznání a poděkoval městu Pelhřimov za podporu a důvěru, kterou mu v průběhu let vykázalo.

Zdroj: Městský úřad Pelhřimov
Foto: zleva Karel Kratochvíl, Luděk Charouzek, Pavel Kranda, Ladislav Med, Zdeněk Jaroš