Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - oblačno

Pelhřimov

Nově otevřený pavilon přilákal stovky návštěvníků

Nově otevřený pavilon přilákal stovky návštěvníků

Den otevřených dveří Pavilonu péče o rodinu Nemocnice Pelhřimov pro bývalé zaměstnance oddělení, která budou sídlit v nově otevřeném pavilonu, měl připomenout minulost, přivítat přítomnost a odhalit budoucnost, překonal všechna očekávání, protože přilákal stovky nadšených návštěvníků.

Bývalí zaměstnanci nemocnice se sešli ve čtvrtek 17. srpna odpoledne v atmosféře radosti. Procházeli se novými chodbami Pavilonu péče o rodinu, vzpomínali na doby minulé a zároveň obdivovali pokrok současné doby. Setkání s kolegy, s nimiž prožili mnoho vzpomínek, bylo dojemné a povzbudivé.

"O den později se dveře nového pavilonu otevřely veřejnosti a toto gesto se setkalo s velkým úspěchem. Přesně 707 zájemců všech věkových kategorií prozkoumalo moderní zařízení, získalo informace o poskytovaných službách a seznámilo se s některými pracovníky nemocnice. Široká škála zájmů a otázek dokazuje, že zdraví a péče o něj zůstávají klíčovými tématy ve společnosti," sdělila tisková mluvčí Nemocnice Pelhřimov Alexandra Knapová.