Dnes je 27.07.2024

Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 28°C - oblačno

Nepříjemná ztráta. Fotbalisté Maratonu dostali lekci z produktivity

Tak už to ve fotbale občas chodí. Jeden hraje, druhý střílí góly. Nevděčnou první roli sehráli o pouťové neděli fotbalisté Pelhřimova. Ve svém čtvrtém letošním divizním zápase prohráli s Polnou 1:2. "Mělo to být v poločase 3:0, ale bohužel," litoval trenér Richard Zeman a jmenoval největší příležitosti svého týmu: "Z malého vápna mohl dát gól Mazač, Smejkal trefil jen boční síť."

Přesto Pelhřimov šel do kabin spokojenější. Už v 7. minutě těžil z důrazu spoluhráčů Niederle, který zblízka zakončoval do skoro prázdné branky. Po změně stran si užila gólovou radost už jen Polná. V 56. minutě vyrovnal Voráč, obrat přinesl dalekonosný lob Sobotky v 81. minutě.

Pelhřimovu v divizní tabulce patří 12. příčka. V příštím kole se představí na hřišti ve velké pohodě hrajícího Havlíčkova Brodu (v sobotu v 10.15).

PELHŘIMOV - POLNÁ 1:2
Góly: 7. Niederle - 56. Vorář, 81. Sobotka. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Holický - Jiřík, Mazač (66. Šimon), Vacek (82. Fikar), Niederle, Zacha (87. Honzl), Homolka, Smejkal, Hotovec, Viktora (66. Morava), Fialka.