Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 18°C - oblačno

Pelhřimov

Neobjevené krásy Vysočiny představí Turistické noviny

Neobjevené krásy Vysočiny představí Turistické noviny

Nové vydání Turistických novin spatřilo světlo světa. Ty se už třetí rok po sobě staly průvodcem po zajímavých místech Pelhřimovska a Havlíčkobrodska. Noviny vyšly v nákladu deset tisíc kusů a jsou k dostání v turistických informačních centrech ve vybraných kavárnách, turistických cílech a u ubytovatelů. Zároveň si je zájemci mohou prohlédnout na webu www.vysocinawest.cz.

„Zájem o noviny stoupá. Loni nám některé turistická informační centra už začátkem srpna hlásila, že jich mají nedostatek. Proto jsme letos navýšili náklad,“ informovala Nela Štěpánková manažerka destinačního managementu Vysočina West. Společnosti, která noviny sestavila a vydala.

Noviny zahrnují dvanáct celobarevných stran, které nabízejí tipy na výlety a zajímavá místa v oblasti. Část z nich je věnovaná i Pelhřimovu a ve zveřejněných textech jsou připomínány nejen památky, ale i nové projekty cyklostezek. V dalším obsahu si můžete přečíst o městech jako například Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Kamenice nad Lipou, Žirovnice, Humpolec a jiných.

Dalším počinem spolku Vysočina West je i Benefit Card. Tu budou nabízet poskytovatelé ubytovacích služeb. Držitelé této karty, která je zdarma, mohou získat 25 různých benefitů při návštěvách turistických cílů, jako například vstupenky 1+1 zdarma nebo výhody v kavárnách a restauracích.

O Vysočina WEST

Destinační společnost Vysočina West vznikla koncem roku 2021. V současné době spolupracuje na poli cestovního ruchu s deseti městy, většími městysy, spolky a řadou podnikatelských subjektů na Havlíčkobrodsku a Pelhřimovsku.

 Iva Pacnerová