Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - oblačno

Pelhřimov

Muzeum rekordů nachystalo dárky na prázdniny

Muzeum rekordů nachystalo dárky na prázdniny

Pelhřimovské Muzeum rekordů chystá dárky na jarní prázdniny – například prodlouženou otevírací dobu. Od 2. února máme ve všech expozicích Muzea rekordů otevřeno od 9 do 17 hodin.  Přijďte na jarní prázdniny s pejskem! Vaši čtyřnozí kamarádi jsou u nás vítáni a mohou dovnitř do obou expozic muzea i na zahradu s obřími předměty. Dokonce mají i svůj fotokoutek s mamutem.  

potulíte se u nás i s největším plyšovým medvědem. Je krásně bílý, 450 cm vysoký a váží téměř 70 kg! Dalším dárkem je sleva na Českou knihu rekordů - zakoupíte ji za pouhých 200 Kč. Pokud k nám zamíříte ze Zoo Jihlava, rozhodně nevyhazujte jejich vstupenku! Po jejím předložení u pokladny Muzea rekordů, vám poskytneme slevu dvacet procent do všech našich expozic. Vyfoťte se v naší expozici s obří turistickou známkou a zúčastněte se soutěže s naším dlouhodobým partnerem – firmou Turistické známky.  

Máme otevřeno za každého počasí, každý den a těšíme se na vás. Bližší podrobnosti k návštěvě Pelhřimova najdete na www.muzeumrekordu.cz

Muzeum rekordů a kuriozit, Josef Vaněk