Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - oblačno

Pelhřimov

Máte zájem o kompostér zdarma? Vyplňte krátký dotazník

Máte zájem o kompostér zdarma? Vyplňte krátký dotazník

Město Pelhřimov společně s technickými službami na základě Schválené strategie odpadového hospodářství města Pelhřimov připravují projekt v rámci výzvy Operačního programu Životního prostředí, jejímž hlavním cílem je výpomoc občanům s trvalým pobytem ve městě Pelhřimov a jeho místních částech při likvidaci biologicky rozložitelných odpadů.

Tímto počinem se město rozhodlo maximálně podporovat systém domácího kompostování a zároveň plnit zákonnou povinnost předcházení vzniku odpadů. V rámci projektu by město každému zájemci poskytlo zcela ZDARMA kvalitní zahradní kompostér (foto u článku je ilustrační), který by byl zakoupen s dotační podporou. K tomuto účelu potřebujeme zjistit zájem o tyto kompostéry. V této souvislosti si Vás dovolujeme požádat o aktivní spolupráci a součinnosti při vyplnění krátkého dotazníku.

Pokud máte zájem o kompostér zdarma a bydlíte v rodinném nebo bytovém domě se zahradou, či jen vlastníte zahrádku na níž byste si mohli kompostér umístit, vyplňte do konce listopadu krátký dotazník. V prosinci dojde k vyhodnocení projeveného zájmu. O dalším postupu Vás na jeho základě budeme informovat. 
Dotazník můžete vyplnit a odeslat elektronicky na www.mestopelhrimov.cz, nebo v listinné podobě odevzdat do připravených schránek na radnici (Masarykovo náměstí 1), Městském úřadě (Pražská 2460), Informačním centru (Masarykovo náměstí 10), či doručit na Technické služby (Myslotínská 1740). 

Odkaz na elektronický formulář

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIvFugRT2kJeJ35ar9_rG_YrSCtQ3Ed0JS62Dc1nVKT5WeMA/viewform

Zdroj: Městský úřad Pelhřimov