Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 20°C - oblačno

Pelhřimov

Marian Jelínek v divadle Lubomíra Lipského pobavil i inspiroval

Marian Jelínek v divadle Lubomíra Lipského pobavil i inspiroval

V neděli 21. ledna se v divadle Lubomíra Lipského uskutečnila inspirativní beseda uznávaný expert na osobní rozvoj, vyhledávaného koučem nejen sportovců, ale i úspěšných byznysmenů Mariana Jelínka. Hostem pořadu byl bývalý hokejista a olympijský vítěz Martin Procházka.

Marian Jelínek v úvodu poukázal, jakým způsobem lze čelit výzvám a jak pracovat s emocemi. „Aby člověk uspěl v jakékoliv oblasti, je potřebné mít pořádku své vnitřní nastavení, které kromě talentu obsahuje i vůli, dovednosti a lásku k tomu, co dělá,“ svěřila se s dojmy jedna z divaček, která si poctivě některé myšlenky dokonce zapisovala do sešitu.

Tento psychologický rozbor byl nahrávkou na smeč exkluzivnímu hostovi, profesionálnímu hokejistovi a vítězi olympijských her v Naganu, Martinu Procházkovi. Ten se mimo jiné svěřil, že u hokeje do jisté míry zůstal v pozici experta, zároveň trénoval nadějné mladé hokejisty, dnes dokonce učí tělocvik středoškolské žáky.

Po přestávce, během níž měli diváci možnost pořídit si fotografii či podpis, následovala inspirativní debata, kdy oba hosté hbitě reagovali na dotazy z minulého setkání, nebo přímo z hlediště. „Jsem obrovsky rád, že jsem přišel, těším se na další podobnou akci,“ uvedl jeden z diváků po skončení.

Nutno podotknout, že z příjemné atmosféry byli překvapeni i samotní hosté. „Plánujeme další inspirativní dialogy, dokonce už možná v červnu tohoto roku,“ uvedl organizátor akce Lukáš Siříště. „Rád bych poděkoval všem, kteří svou návštěvou tento formát akce podpořili a doufáme, že jsme nezklamali,“ dodal s úsměvem a těší se na další podobné setkání.

Dominika Benešová