Dnes je 09.05.2024

Svátek má Ctibor

ikonka pocasi 3°C - oblačno

Lídra tabulky nezdolali. Florbalisté Spartaku prohráli v Praze

Velkého favorita zastavit nedokázali. Florbalisté Spartaku prohráli s lídrem tabulky Národní ligy. Zápas v Praze s Panthers skončil 6:3. "Prvních deset  minut byl na hřišti jediný tým, my jsme se pak dokázali dostat do zápasu. Soupeř potrestal jednu fatální chybu a jeden nešťastný odraz od hrany mantinelu. Postupně se zvedali, ale v útoku to nebylo z naší strany ideální. Po vyrovnání přišel po nedůrazném bránění rozhodující gól," ohlédl se za zápasem trenér Jan Koten.

PANTHERS PRAHA - PELHŘIMOV 6:3
Na úvodní gól domácího Mašáta sice dokázal v 11. minutě odpovědět Kuchyňa, ale jinak v první třetině hrál hlavně favorit. Panteři se ujali vedení 3:1, přesně zamířili Vabroušek a Nový. Pak Domkář "zavřel" bránu, když odolal i přesilovkovým šancím domácích a Pelhřimov dostal šanci zdramatizovat zápas. Střelecky se toho ujal Papež. Ve 24. minutě snížil a ve 46. minutě dokonce vyrovnal. Bohužel radost hostů měla krátkého trvání. Za necelou minutu sice Domkář vystihl směr střely Rileyho, jenže míček se mu od ruky odrazil do šibenice. Hosté už gólovou odpověď nenalezli. Naopak vítězství Panthers pečetili Kšír a Lombino.

Branky: 9. Mašát, 15. Vavroušek, 20. Nový, 48. Riley, 59. Kšír, 60. Lombino - 11. Kuchyňa, 24. a  46. Papež. Rozhodčí: Reczai a Sidenberg. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. Diváci: diváků: 32. Třetiny: 3:1, 0:1, 3:1.