Dnes je 30.05.2024

Svátek má Ferdinand

ikonka pocasi 9°C - zataženo

Pelhřimov

Láska zkoušená finanční tísní. Vše vyřeší jedna noc

Láska zkoušená finanční tísní. Vše vyřeší jedna noc

Následující týden nabídne pelhřimovské kino Vesmír širokou škálu filmů. O lásku, napětí nebo zábavu nebude v programu nouze. Do této kategorie spadá i odvážný film režiséra Davida Laňky. Drama Jedna noc, vypráví příběh osudové lásky dvou manželů a zároveň řeší tématiku sexuálních livechatů.  

„Film pojednává o páru, který spolu žije dlouho a jejich vztah nebyl vždycky jednoduchý. On je bývalý úspěšný hudebník a žijí v natolik tíživé finanční situaci, že si jeho manželka přivydělává sexuálními službami přes internet. Jedné noci se má všechno změnit.Muž je ochotný se stavem věcí něco udělat, i kdyby měl překročit hranice zákona. Co všechno se během jednoho večera stane, se mohou diváci dozvědět v kině už tuto sobotu,“ láká do hlediště Šárka Pithartová, vedoucí kina Vesmír.

Reprízu si v tomto týdnu dá česká komedie Sladký život. Příběh slavného hokejisty, kterému zdravotní problémy ze dne na den zhroutí život, sklidil u diváků úspěch. Ve čtvrtek 9.května se proto bude opakovat v rámci Seniorkina. Na promítání jsou samozřejmě vítáni nejenom senioři.

Pro děti se bude hned dvakrát promítat Fantastická parta. Film argentinsko-německé produkce vypráví příběh jedenáctiletého Alfonsa, potomka slavného Dona Quijota. Ten se spojí s jeho tajnou láskou Viktorií, třemi králíky, přítelem Pančem a společně se pokusí zachránit své město před katastrofou.

„Příběh zatím sklízí úspěch u diváků a myslím, že bude moc pěkný. Pojednává o partě kamarádů, kteří zažívají velký příběh o odvaze a přátelství. Podle mě film není jen pro malé děti, ale i pro větší,“ zmínila se Šárka Pithartová.

Nejbližší program kina:
DJANGO

Pátek 10. 5. (20:00)

ASIÍ NA PLNÝ PLYN
Úterý 7. 5. (19.00)

SLADKÝ ŽIVOT
Čtvrtek 9. 5. (15:00)

JEDNA NOC
Sobota 11. 5. (20:00)

TAROT
Neděle 12. 5. (20:20)

Pro děti:
FANTASTICKÁ PARTA
Pátek 10. 5. a pondělí 13. 5. (17.00)

Iva Pacneová