Dnes je 09.05.2024

Svátek má Ctibor

ikonka pocasi 3°C - oblačno

Konec v poháru. Florbalisté Spartaku prohráli v Náchodě

Příběh s názvem Pohár Českého florbalu je u konce. Hráči Spartaku prohráli v Náchodě, čímž se připravili nejen o postup do pátého kola soutěže, ale i zároveň o možnost přivítat ve své hale atraktivního soupeře ze Superligy.

Pelhřimov v bitvě se sokem z Národní ligy herně rozhodně nepropadl. I když to nakonec skončilo o tři branky, jednalo se o vyrovnané utkání s dramatickým vývojem. Vždyť v 52. minutě to po trefě hostujícího Tomáše Kociána bylo jen o jedinou branku. Po minutě ale domácí uklidnil šestou trefou Langpaul a výsledek zpečetil při power-play Pelhřimova J. Mikšovský.

NÁCHOD – PELHŘIMOV 7:4
Branky: 1. a 39. Čáp, 31. a 38. M. Mikšovský, 48. a 53. Langpaul, 59. J. Mikšovský - 13. V. Papež, 41. Blažek, 48. Martínek, 52. Kocián. Rozhodčí: Neumann a Jelínek. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:1. Diváci: 85. Třetiny: 1:1, 3:0, 3:3.