Dnes je 14.04.2024

Svátek má Vincenc

ikonka pocasi 10°C - zataženo

Pelhřimov

Komedie, která pobaví. To je Sladký život

Komedie, která pobaví. To je Sladký život

Máte chuť na českou komedii? Pak vám kino Vesmír ušilo program na míru. V pátek poprvé uvede snímek Sladký život (titulní fotografie). Ten pochází z dílny tvůrců veleúspěšných Žen v běhu. Nabídne i hvězdné herecké obsazení. Spatřit můžete Vojtu Kotka, Jana Cinu, Petru Hřebíčkovou, Zlatu Adamovskou, Terezu Kostkovou, Hynka Čermáka a především Vladimíra Polívku. Ten „řádí“ v titulní roli.

„Film vypráví příběh slavného hokejisty, který si užívá nadbytku peněz i zájmu žen. Jenže kvůli zdravotnímu problému se mu ze dne na den zhroutí život a musí začít úplně od začátku,“ přiblížila zápletku hořkosladké komedie vedoucí kina Vesmír Šárka Pithartová.

Nedejte se mást, nejedná se o Laviho z hokejového prostředí. Tato komedie sice nabízí obrovskou porci humoru, ale dialogy jsou přece jen uhlazenější, oproštěné od vulgarit. Ale smát se určitě budete. No posuďte sami… 

Pokud chcete v kině více přemýšlet, pak může být zajímavým tipem sobotní film Fentasy. „Slovenská produkce se v krimi thrilleru výrazně dotkla problematiky drog,“ představila snímek Šárka Pithartová. Ve filmu můžete sledovat příběh Sofie, která miluje divoké večírky, a jejího přítele – amatérského chemika. Ten za účelem co největšího zisku v domácím prostředí „řeže“ drogy fentanylem, což jejich účinek závratně násobí.

Nejbližší program kina:
SLADKÝ ŽIVOT
Pátek 15. 3. a pondělí 18. 3. (20:00)

FENTASY
Sobota 16. 3. (20:00)

GABRIELA SOUKALOVÁ: PRAVDA SE POŘÁD VYPLATÍ
Neděle 17. 3. (20:00)

SUPERŽENA
Úterý 19. 3. (20:00)

Pro děti:
KUNG FU PANDA 4
Sobota 16. 3. (18:00)

Kamil Vaněk