Dnes je 25.06.2024

Svátek má Ivan

ikonka pocasi 25°C - oblačno

Pelhřimov

Kino Vesmír už zase promítá. Na první film půjdou hlavně děti

Kino Vesmír už zase promítá. Na první film půjdou hlavně děti

Výměna promítacího zařízení je hotova, rekonstrukce zázemí také. Dnes (v pátek 6. října) se opět dveře kina Vesmír otevřou malým i velkým divákům. Co je čeká? Program čtenářům Pelhřimovských novin představuje vedoucí kina Šárka Pithartová.

Vůbec prvním promítaným titulem bude Tlapková patrola ve velkofilmu. „Jedná se o další díl série o psích záchranářích a jsem přesvědčena, že spousta dětí na toto promítání už čeká.  Film hrajeme nejen v pátek, opakujeme ho i v neděli. Myslím si, že oba dva dny bude návštěvnost velká. Jedná se opravdu o šlágr dětských diváků,“ předpokládá Šárka Pithartová. I ona má doma natěšeného malého diváka. „Mám čtyřletého Tobiáše. Už se moc těší, my na Patrolu prostě jít musíme.“

Kdyby si měla z nejbližšího programu vybrat film svého gusta, neváhá a rychle označí Bod obnovy (fotografie je z tohoto filmu). „Film už se v kinech nějakou dobu už hraje. Promítání v Pelhřimově zpozdila rekonstrukce kina. Jedná se o kombinaci krimi a sci-fi, v Čechách se moc takové filmy netočí. Čeká nás výlet do budoucnosti, konkrétně do roku 2041,“ zve do hlediště kina.

Nejbližší program kina Vesmír:
TLAPKOVÁ PATROLA VE VELKOFILMU
Pátek 6. 10. a neděle 8. 10. (17:00)
Nejroztomilejší psí záchranáři se vracejí s dalším velkým dobrodružstvím. Zázračný meteorit, který spadne přímo do Adventure City, přinese hrdinům filmu báječné supershopnosti. Tyto superschopnosti bude chtít získat samozřejmě i někdo další… Ochrání tlapky opět své město?

BOD OBNOVY
Pátek 6. 10.  a čtvrtek 12. 10. (20:00)
Představte si, že žijete v roce 2041 a po nepřirozené smrti nebo nehodě máte právo být oživeni. Je ale potřeba vytvářet pravidelně zálohu své osobnosti - BOD OBNOVY. Co se ale stane, když dojde k porušení základních pravidel obnovy?

SAW X
Sobota 7. 10. (20:00)
Děj se tentokrát odehrává mezi událostmi SAW I a II, kdy nemocný a zoufalý John cestuje do Mexika na riskantní a experimentální zákrok v naději na zázračný lék na rakovinu. Vše je ale podvod a nechvalně známý sériový vrah se rozhodne vypořádat s podvodníky. 

AFTER: ODLOUČENÍ
Neděle 8. 10. (20:00)
Závěrečná kapitola romantické série After, která přinese odpověď na otázku, zda osudová i bolestivá láska Hardina a Tessy spojí jejich životy v dobrém i zlém anebo zda
se jejich cesty rozdělí jednou provždy.

PENÍZE TĚCH TUPCŮ
Pondělí 9. 10. (20:00)
Neuvěřitelný příběh o amatérských investorech, kteří se rozhodli ukázat, jak je burza na Wall Street křehká. Natočeno podle knihy „The Antisocial Network“ od Bena Menzricha.

SENIORKINO: PREZIDENTKA
Středa 11. 10. (15:00)
Historicky první česká prezidentka je po roce v úřadu zahlcena prací, a tak se snaží najít únik od pozornosti celé republiky. V hlavních rolích romantické komedie najdeme zkušené a oblíbené herecké hvězdy Aňu Geislerovou a Ondřeje Vetchého.