Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 20°C - oblačno

Pelhřimov

Kino Vesmír nabídne napětí, humor i pohádky

Kino Vesmír nabídne napětí, humor i pohádky

Horor, romantická komedie Láska na zakázku a hned tři pořady pro děti. To je program kina Vesmír na konci tohoto a v příštím týdnu.

Zmíněným hororem je myšlen snímek Havěť. Promítat se bude v neděli od 20 hodin. Vypráví příběh osamělého Kaleba, kterého fascinují exotická zvířata. Proto si z trhu přinese domů jedovatého pavouka, který unikne a rozmnoží se. V domu, který se změní ve strašlivou pavučinovou past, není o dramatické okamžiky rozhodně nouze. „Milovníci hororů jistě ocení, že tento snímek uvedeme s českým dabingem, což u tohoto typu filmů bývá spíše výjimkou,“ sdělila vedoucí kina Vesmír Šárka Pithartová.

Pokud před chvilkami strachu dáte přednost zábavě, je pro vás určený český film Láska na zakázku (na snímku). V příběhu o „práci snů“ mimo jiných hrají i Uršula Kluková nebo Jiří Krampol.

Na své si přijdou i děti, připraveny jsou pro ně tři představení. Pelhřimovské kino bude reprízovat Garfielda ve filmu a Imaginární přátele, dále v pátek 14. června uvede Princeznu na hrášku. „Čerpá z knižní předlohy Hanse Christiana Andersena, ale zachovává jen hlavní linii příběhu. Děj filmu je jinak dotvořen, nechybí ani speciální efekty,“ představila společný projekt českých a kanadských filmařů Šárka Pithartová.

Nejbližší program kina:
HAVĚŤ
Neděle 9. 6. (20:00)

LÁSKA NA ZAKÁZKU
Pondělí 10. 6. a pátek 14. 6. (20:00).

Senior kino: MATKA V TRAPU
Středa 12. 6. (15:00)

MIZEROVÉ: NA ŽIVOT A NA SMRT
Sobota 15. 6. (20.00)

Pro děti:
GARFIELD VE FILMU
Neděle 9. 6. (17:00)

IMAGINÁRNÍ PŘÁTELÉ
Úterý 11. 6. (17:00)

PRINCEZNA NA HRÁŠKU
Pátek 14. 6. (17:00)

Kamil Vaněk