Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - zataženo

Pelhřimov

Kino Vesmír před Silvestrem nabídne komedii a pokračování Aquamana

Kino Vesmír před Silvestrem nabídne komedii a pokračování Aquamana

V kině Vesmír mezi vánočními svátky a Silvestrem svedou urputný boj o přízeň diváka dva naprosto rozdílné žánry filmů. Ve středu a ve čtvrtek se bude promítat Aquaman a ztracené království, v pátek a v sobotu se pokusí dobrou náladu navodit česká komedie Jedeme na teambuilding (na snímku). „Jedeme na teambuilding je film přímo šitý na atmosféru před Silvestrem, kdy se všichni chtějí především bavit. Aquamana zná ale spousta lidí, kteří budou zvědavi na pokračování. Sama nedokáži odhadnout, na který přijde více lidí,“ krčí rameny vedoucí kina Vesmír Šárka Pithartová.

Co tedy od dvojice filmů čekat? Aquaman a ztracené království je typickým americkým velkofilmem. Na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenné postavě ho natočil James Wan. V titulní roli se představí Jason Momoa, v dalších rolích se objeví Amber Heardová, Patrick Wilson, Dolph Lundgren a Yahya Abdul-Mateen II. Velkolepou podívanou umocní promítání v režimu 3D.

V bláznivé komedii Jedeme na teambuilding si zahráli Jakub Prachař, Anna Polívková či Vojtěch Kotek. Sto pět minut děje a především gagů vás prostě k smíchu donutí. S trochou nadsázky uvidíte, jak to může vypadat na firemním večírku.

Dětskému divákovi kino Vesmír nabídne reprízu pohádky Trollové 3 a premiéru animovaného snímku Ptáci stěhováci. „Kachní rodinka si žije na svém rybníku. Maminka chce ale něco změnit, protože stále sleduje přelety ptáků do teplých krajin. Rozhodnou se tedy také letět. Místo na jih ale doletí do New Yorku,“ uvedla do děje Šárka Pithartová.

Nejbližší program kina Vesmír:
AQUAMAN A ZTRACENÉ KRÁLOVSTVÍ
Středa 27. 12 a čtvtek 28. 12. (20:00)
Arthur musí požádat o pomoc svého nevlastního bratra Orma, aby ochránil Atlantidu před Black Mantou, který ve své posedlé snaze pomstít smrt svého otce vypustil ničivou zbraň.

TROLLOVÉ 3
Pátek 29. 12. (17:00)
Roztomilí Trollové v čele s princeznou Poppy budou už potřetí řádit jako utržení ze řetězu a navrch prožívat řadu nervydrásajících dobrodružství. Třetí pokračování nejbarevnějšího filmu plného třpytek přichází do filmová plátna.

JEDEME NA TEAMBUILDING
Pátek 29. 12. a sobota 30. 12. (20:00)
Co se stane na teambuildingu, zůstane tam! Nová bláznivá komedie od tvůrců filmu Známí neznámí.

PTÁCI STĚHOVÁCI
Sobota 30. 12. (17:00)
Příběh kachní rodinky, která touží po dobrodružství. Celá rodina se jednoho dne vydá přečkat zimu na exotickou Jamajku. Udělají ale zásadní chybu hned na začátku cesty, a tak se omylem ocitnou v betonové džungli města New York.

Kamil Vaněk