Dnes je 25.06.2024

Svátek má Ivan

ikonka pocasi 25°C - polojasno

Pelhřimov

V music klubu Tiskárna se uskuteční první koncert

V music klubu Tiskárna se uskuteční první koncert

T(o)UR urvaný ze řetězu! Tak se jmenuje podzimní šňůra spřátelených kapel Bod Varu a Přísun Povolen, která v pátek 13. října odstartuje v Hudebním music clubu Tiskárna v Pelhřimově. Party z Třebíče a Prahy vám naservírují show nabitou energií, která nikoho nenechá v klidu sedě. Těšit se můžete také na pelhřimovský Myšlenkový Pochod a Down the Vol. Celý line-up pak doplní pražská stálice P.U.M.

A co vás čeká? Bod Varu je postavený na chytlavých kytarách a hlubokých textech. Přísun Povolen pak na veselých rytmech okořeněných saxofonem a vtipných slovních hříčkách. Kombinace obou stylů se tak skvěle doplňuje a návštěvník koncertu dostává přiměřenou porci z obou stran zmíněného spektra.

Domácí Myšlenkový Pochod se během šesti let svého působení na scéně zapsal mezi kapely, jejichž koncerty vás pohltí svou energií. Tuto přední pelhřimovskou partu bude doplňovat další domácí skupina Down the Vol., která letos pokřtila své debutové album Šifry mezi řádky.

V neposlední řadě vás čekají pražští P.U.M, které má většina posluchačů spojené s velmi úspěšnou deskou Ostuda Punku. V jejich skladbách se ovšem objevují nejen punkové motivy, ale rovněž prvky trash-metalu nebo hard-rocku.