Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 13°C - zataženo

Pelhřimov

Hokejisté vyhráli v Chotěboři. Zápas odnesl zraněním Vysloužil

Byla tu urputná bitva, která pelhřimovským hokejistům přinesla další tři body do tabulky Krajské ligy Vysočiny. Poutníci zásluhou čtyř branek ve třetí třetině vyhráli v Chotěboři 6:3. "Bylo to zasloužené vítězství, byli jsme hokejovější," hodnotil duel trenér Poutníků Jaroslav Bolf. "V první třetině jsme byli jasně lepší, pak soupeř přitvrdil a místy to bylo až za hranou únosnosti. Taky to odnesl zraněním Vysloužil," pokračoval.

Ležícího pelhřimovského útočníka v 51. minutě atakoval domácí Lacina. Ten za nezvládnutí emocí dostal trest do konce zápasu. Martin Vysloužil zamířil do nemocnice na vyšetření. "Naštěstí to není nic vážného. Bude v pořádku," oddechl si Jaroslav Bolf.

CHOTĚBOŘ - PELHŘIMOV 3:6
Branky a nahrávky: 21. Mašek (Suchý, Vlček), 31. Němec (Stránský, Lacina), 49. Stránský – 5. Martin Hadrava (Pospíchal, F. Kasalý), 14. Martin Hadrava (Šulák), 48. Vrátný (Šťáva, Port), 51. F. Kasalý, 52. Vrátný (Martin Hadrava), 54. Martin Hadrava (Šťáva, Vrátný). Rozhodčí: Fiksa - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 5:8, navíc Lacina (Chotěboř) 5 minut a do konce. Využití: 1:2. Diváci: 312. Třetiny: 0:2, 2:0, 1:4.