Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - zataženo

Pelhřimov

Halloweenská party zapojila osm desítek dětí

Halloweenská party zapojila osm desítek dětí

V pátek 3. listopadu se v základní škole Osvobození konala celodružinová akce s názvem „Halloweenská party“, které se zúčastnilo přibližně na osm desítek dětí. Na akci zavítala strašidla všeho druhu a kostýmy dětí byly více než povedené, a proto velký dík patří rodičům za podporu svých dětí.

Po přivítání dětí následovala promenáda masek, při níž jsme mohli zahlédnout kostlivce, čarodějnice, mumie, ale i princezny, víly, dýně a další. Celou akcí jsme děti provázely v podobě dvou hodných a moudrých čarodějek, ale nechyběl ani dohled přísné madam Cruelli De Vil z pohádky 101 dalmatinů, který byl vyvážen rozvernou a hravou postavou oblíbené Wednesday.

Děti byly ve víru tance a maximálně si taneční kreace užívaly. Taneční figury byly proloženy různými tematickými soutěžemi jako bylo například zdolávání slalomu s dýní naloženou na trakaři, hod dýničkami do obručí, let na koštěti a největší úspěch byl zaznamenán u hry „Mumie“, kdy děti pomocí toaletního papíru musely co nejrychleji obalit své kamarády, což byla ohromná legrace.

Věříme, že si společnou akci všichni užily a už se těšíme na další akci s názvem „Čertovský rej“.

Vychovatelky školní družiny