Svátek má Ctibor

ikonka pocasi 3°C - oblačno

Pelhřimov

Florbalisté Spartaku začali prohrou v Králově Dvoře

Na body v premiéře nového ročníku Národní ligy florbalisté pelhřimovského Spartaku nedosáhli. V Králově Dvoře prohráli 7:4, když domácí završili obrat ve třetí třetině.

Pelhřimovu nepomohl ani nadějný úvod. V 17. minutě disponoval dvoubrankovým vedení. „Dvougólové vedení jsme neudrželi zejména díky špatné produktivitě. Soupeř trestal nedůslednosti v předbrankovém prostoru,“ vysvětlil trenér hostů Jan Koten.

Pelhřimov vedl o dva góly ještě v úvodu druhé třetiny, ale pak se na dlouho ke slovu dostal Králův Dvůr. Do konce třetiny stihl vyrovnat, v úvodu třetí ho poslal do vedení Šíma. Domácí měli nadále navrch, postupně vytáhli skóre až na 6:3. Teprve pak korigoval Fučík, aby vteřinu před koncem orazítkoval vítězství domácích Nový.

KRÁLŮV DVŮR – PELHŘIMOV 7:4
Branky: 19. a 60. Nový, 31., 38. a Šíma, 54. a 55. Uhřík - 16. Vojtěch Papež, 17. Vít Papež, 21. Běhounek, 58. Fučík. Rozhodčí: Buzický a Dolejš. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:1. Diváci: 103. Třetiny: 1:2, 2:1, 4:1.