Dnes je 13.07.2024

Svátek má Markéta

ikonka pocasi 18°C -

Pelhřimov

Dvě holky mají malér aneb Panenky na útěku

Dvě holky mají malér aneb Panenky na útěku

Chvílemi se budete smát a chvílemi vám ten úsměv bude tuhnout na rtech. S takovými emocemi musíte počítat, jestli vyrazíte do kina Vesmír v pondělí 25. března. Od osmé hodiny večerní je na programu projekce filmu Panenky na útěku (titulní snímek). Americký snímek kombinuje prvky komedie a thrilleru.

„Hrdinkami filmu jsou dvě povahově rozdílné kamarádky, které mají všedního života plné zuby. Půjčí si tedy auto a vyrazí na výlet. Jenže auto před nimi měla vypůjčené partička gangsterů, která si tam v kufru něco zapomenula,“ naznačila zápletku vedoucí kina Šárka Pithartová. Čekejte tedy honičky v autech, zmatek, napětí a pochopitelně i komické situace.

V závěru tohoto týdne můžete do kina Vesmír dorazit na reprízy filmů Sladký život, A máme, co jsme chtěli či Manželé Stodolovi. Návštěvnost na prvních představeních v Pelhřimově i projekcích po celé republice ukazuje, že se jedná o zdařilé počiny české kinematografie.

Na dětského diváka pamatuje úterní představení. Od 17 hodin můžete vidět dobrodružný film Ella a černý jaguár. Vypráví o přátelství dívky a jaguára v srdci amazonského pralesa. Přetrvá pouto dlouhé roky? Bude se jaguár pamatovat na dívku, která ho našla ještě jako kotě, i po jejím návratu z města?

Nejbližší program kina:
SLADKÝ ŽIVOT
Čtvrtek 21. 3. (20:00)

A MÁME, CO JSME CHTĚLI
Pátek 22. 3. a sobota 23. 3. (20:00)

MANŽELÉ STODOLOVI
Neděle 24. 3. (20:00)

PANENKY NA ÚTĚKU
Pondělí 25. 3. (20:00)

NEVIDITELNÉ ZLO
Středa 27. 3. (20:00)

Pro děti:
ELLA A ČERNÝ JAGUÁR
Úterý 26. 3. (18:00)

Kamil Vaněk