Svátek má Ctibor

ikonka pocasi 13°C - polojasno

Pelhřimov

Do play-off začíná být daleko. Spartak prohrál v Jaroměři

Jen tři góly padly v zápase Národní ligy v Jaroměři. Florbalisté pelhřimovského Spartaku bohužel pokračovali v nevýrazných výkonech z první poloviny sezony a do tabulky třetí nejvyšší soutěže si body nepřipsali. Prohráli 2:1 a v tabulce jsou až desátí. "Nedali jsme ve hře pět proti pěti gól, bohužel se nám povedla jen jediná přesilovka. Soupeř potrestal dvě chyby při nedůrazu, což mu stačilo na tři body," hodnotil duel trenér hostů Jan Koten.

Z pohledu domácí Jaroměře byla zásadní druhá třetina. V ní skóre z 0:0 narostlo na 2:0. Ve 31. minutě otevřel účet zápasu Hofman, který slavil úspěch s důrazem v brankovišti před Domkářem. Pětasedmdesát vteřin před koncem třetiny našla cestu do sítě i tvrdá střela Nožičky. Pelhřimov vykřesal jiskru naděje po 57 vteřinách třetí části, do šibenice se trefil Blažek. Bohužel od té chvíle střelci Spartaku už přesnou mušku hledali marně. Navzdory tomu, že v posledních dvou minutách hráli v početní výhodě pěti proti třem.

JAROMĚŘ - PELHŘIMOV 2:1
Branky: 31. Hofman, 39. Nožička - 41. Blažek. Rozhodčí: D. Bezuchaa M. Bezucha. Vyloučení: 5:2, navíc Janeček (Jaroměř) osobní trest. Přesilovky0:1. Třetiny0:0, 2:0, 0:1.