Dnes je 25.07.2024

Svátek má Jakub

ikonka pocasi 21°C - jasno

Pelhřimov

Do kina Vesmír v sobotu vkročí kultovní Mizerové

Do kina Vesmír v sobotu vkročí kultovní Mizerové

Humor, akci i kriminální zápletku nabídne už čtvrté pokračování kultovní série Mizerové: Na život a na smrt (na titulním snímku). Do kina Vesmír se můžete vypravit v sobotu a ve středu. „Těšit se můžete na mix akčních scén a nekorektního humoru. Přesně v duchu naturelu herců hlavních rolí Willa Smithe a Martina Lawrence,“ zve do hlediště vedoucí kina Šárka Pithartová. Zápletka nejnovějšího pokračování nabízí nečekaný zvrat. Ti nejlepší z nejlepších musí sami prchat před zákonem.

Jak se zdá, američtí filmaři vytvořili dílo, které má potenciál uspět u filmových kritiků i diváků. „Na respektovaném portále ČSFD má film skóre 78%, což je velmi dobré hodnocení. I návštěvnost v kinech na prvních představeních je velmi dobrá,“ uvádí.

Z programů pro dětského diváka tentokrát vypíchneme snímek Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi. „Je určený především malým dětem, zaujme zejména holčičky. V hlavní roli jsou oblíbené hračky. Délka 66 minut je také příznivá, umožňuje udržet pozornost dětského diváka,“ přemítá Šárka Pithartová.

Nejbližší program kina:
MIZEROVÉ: NA ŽIVOT A NA SMRT
Sobota 15. 6.  a středa 19. 6. (20:00)

VZOR
Neděle 16. 6. a čtvrtek 20. 6. (20:00)

STRÁŽCI
Pátek 21. 6. (20:00)

Pro děti:
PRINCEZNA NA HRÁŠKU
Pátek 14. 6. (17:00)

SYLVANIAN FAMILIES VE FILMU: DÁREK OD FREYI
Neděle 16. 6. a pondělí 17. 6. (17:00)

Kamil Vaněk