Dnes je 30.05.2024

Svátek má Ferdinand

ikonka pocasi 10°C - zataženo

Pelhřimov

Divize pokračuje. Maraton přivítá Havlíčkův Brod

Divize pokračuje. Maraton přivítá Havlíčkův Brod

Už pátou jarní kapitolu napíše o tomto víkendu divize fotbalistů. Maraton v neděli změří v domácím prostředí síly s Havlíčkovým Brodem (utkání začíná v 15.30). Mimochodem – bydlištěm svého trenéra Richarda Zemana. „Vzhledem k tomu, že Brod hraje domácí zápasy v sobotu dopoledne, občas se na něj zajdu podívat,“ přiznává, že soupeř pro něj zahalen v informační mlze rozhodně není. O nějaké zvýšené motivaci ale hovořit nechce: „Není to pro mě nijak speciální zápas. Přece jen už nějaký ten pátek trénuji, takže si to tak nepřipouštím.“

Pelhřimov začal jaro poměrně solidně. Bod odvezl po bezbrankové remíze z Humpolce, další na jeho konto přibyl po výsledku 1:1 s Vrchovinou. Pak sice následovala prohra 4:2 ve Žďáru nad Sázavou, ale minulý pátek Maraton naplno zabral v Polné. Do tabulky si po výhře 1:0 připsal tři body. „Zatím jsem poměrně spokojený. Daří se nám bodovat, navíc jsme hráli se soupeři, kteří jsou v tabulce před námi,“ upozornil Richard Zeman.

V tabulce před jeho svěřenci je Havlíčkův Brod. Proto opět nelze čekat lehké utkání. „Soupeř je to silný, navíc má brejkové útočníky. Na to si musíme dát dobrý pozor. Přesto věřím, že na výhru v Polné navážeme dalším dobrým výsledkem,“ vyslovil přesvědčení.

Kamil Vaněk, ilustrační foto