Dnes je 25.07.2024

Svátek má Jakub

ikonka pocasi 19°C - jasno

Pelhřimov

Děti oslavily začátek prázdnin diskotékou

Děti oslavily začátek prázdnin diskotékou

Poslední školní den roztancovaly děti venkovní scénu kulturního domu Máj. Na diskotéku mohly zdarma přijít všichni bez rozdílu věku a oslavit tak příchod prázdnin. Akci uspořádaly Kulturní zařízení města Pelhřimova ve spolupráci s tanečním klubem DanceArt. Vzhledem k tomu, že se jednalo o odměnu pro všechny školáky, chybět nemohly ani sladkosti.

Po druhé hodině iodpoledne, když diskotéka začala, se strhla krátká přeháňka. Ta na chvíli program přerušila. „Neměli jsme alternativní plány a doufali, že počasí vyjde,“ zmínila se Vlasta Vlčková z Kulturních zařízení města Pelhřimova a dodala: „Dětí přišlo zhruba stejně jako loni. Nově jsme pro ně připravili vodní mlhu.“ Počasí se nakonec umoudřilo a děti si tak mohly užít odpoledne plné největších tanečních hitů.

V rámci programu nechyběly taneční soutěže, tancování s rodiči nebo vystoupení tanečního klubu DanceArt Pelhřimov. „Diskotéka se mi moc líbila, už se těším na prázdniny. Jako odměnu za vysvědčení mě rodiče ještě vezmou na zmrzku,“ pochlubil se sedmiletý David.

Iva Pacnerová