Dnes je 15.06.2024

Svátek má Vít

ikonka pocasi 20°C - oblačno

Pelhřimov

Děti oslaví svátek v okolí KD Máj a na Kalvárii

Děti oslaví svátek v okolí KD Máj a na Kalvárii

Poslední květen bude patřit dětem. Uskuteční se tradiční akce, která je součástí Dne dětí. V pátek 31. května bude pro nejmenší i odrostlejší připraven v okolí kulturního domu Máj bohatý program. Vstup na akci bude zdarma a děti si užijí od dvou hodin do půl šesté odpoledne plné zábavy. A na co přesně se mohou těšit?

Program nabídne hned několik novinek, ať už se jedná o řetízkový kolotoč, airbrush tetování, fotokoutek nebo velké bungee trampolíny. „V případě hezkého počasí se mohou děti těšit i na hasičskou pěnu od SDH Rynárec. Tradičně se objeví i nafukovací atrakce, přehlídka vozů IZS a ukázka dravců,“ vyjmenovala Ingrid Petroušková z pořadatelských Kulturních zařízení města Pelhřimova.

Před kulturním domem se rozprostře hudební scéna, kde se během odpoledne představí řada šikovných jednotlivců a skupin ze Základní umělecké školy Pelhřimov, chybět nebudou ani tanečníci ze souboru DanceArt Pelhřimov. Také kino Vesmír nezůstane pozadu a od 14 hodin nabídne bezplatně pásmo pohádek pro nejmenší a od odpoledních pěti hodin film Barbie.

Během celého odpoledne budou k dispozici dobroty v podobě zmrzliny, cukrové vaty či trdelníků a dospělí zájemci mohou zavítat do Kafe May nebo Pivnice KD Máj.

 Iva Pacnerová