Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - zataženo

Pelhřimov

Chcete se zasmát? Tipem týdne je film Jak přežít svého muže

Chcete se zasmát? Tipem týdne je film Jak přežít svého muže

Horor nebo komedie? Pět nocí u Freddyho nebo Jak přežít svého muže? Vedoucí kina Vesmír Šárka Pithartová dlouho neuvažuje. „Raději komedii. Horory moc nemusím. I když Pět nocí u Freddyho není žádný krvák, tak potom co bych ho viděla na velkém plátně, už bych nemusela nikam dojít,“ směje se.

Jejím tipem týdne se tak stává česká komedie Jak přežít svého muže (přiložený snímek je z tohoto filmu). „Je to takový odlehčený film na odpočinek, na který si vyrazí páry nebo kamarádky. O zábavu nebude nuda. Zápletkou je návrat svobodné matky po mateřské dovolené do pracovního procesu. Ta řeší starosti s dcerkou a zároveň hledá nového partnera,“ popsala zápletku. Knižní předlohu k filmu vytvořila Jana Bernášková, která si na plátně střihla i hlavní roli.

Senioři ve středu 8. listopadu mohou vyrazit na film s jednoduchým názvem Karel. „Už sice nějaká doba od premiéry uplynula, ale věřím, že ne všichni senioři tento film viděli. Snad se bude líbit. Ostatně Karel Gott nikdy nezklame,“ přiznává sázku na jistotu při výběru filmu pro dříve narozené Šárka Pithartová.

Dětem určitě udělá radost animovanýsnímek Tonda, Slávka a kouzelné světlo. Kino Vesmír ho promítá v sobotu 4. listopadu od 17 hodin. „Film je o kloučkovi, který svítí. Kvůli tomu, že je jiný, nepouští ho rodiče z domu. Do domu se přistěhuje holčička se zázračnou baterkou. Seznámí se a společně zažívají velká dobrodružství,“ popsala děj.

Nejbližší program kina Vesmír:
ZABIJÁCI ROZKVETLÉHO MĚSÍCE
Pátek 3. 11.  a středa 8. 11. (20:00)
Animovaný film o dobrodružství, které v tajemném domě zažijí dvě jedinečné děti. 

TONDA, SLÁVKA A KOUZELNÉ SVĚTLO
Sobota 4. 11.  (17:00)
Animovaný film o dobrodružství, které v tajemném domě zažijí dvě jedinečné děti. 

PĚT NOCÍ U FREDDYHO
Sobota 4. 11. a neděle 5. 11. (20:00)
Problémový noční hlídač začne pracovat ve „Freddy‘s Fazbear Pizzeria“. Hned v první den jeho šichty zjistí, že to celé nebude tak snadné. 

KAREL (Senior kino)
Středa 8. 11. (15:00)
Dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a duše Karla Gotta. Tvůrci totiž zachytili Karla Gotta nejen při jeho vystoupeních nebo při setkáních s fanoušky u nás i v Hamburgu, ale především v jeho domácím prostředí. 

JAK PŘEŽÍT SVÉHO MUŽE
Čtvrtek 9. 11. (20:00)
Mladá herečka a svobodná matka se po mateřské dovolené snaží vrátit do práce. Během hledání nové lásky nastanou mnohé zvláštní a bláznivé situace. 

Kamil Vaněk