Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 22°C - zataženo

Pelhřimov

Chcete se inspirovat? Zajděte na besedu Mariana Jelínka

Chcete se inspirovat? Zajděte na besedu Mariana Jelínka

Marian Jelínek, uznávaný expert na osobní rozvoj, kouč Jaromíra Jágra, Karolíny Plíšková, Petra Mrázka a dalších špičkových sportovních osobností, opět míří do Pelhřimova. První beseda se setkala s nebývalým zájmem ze strany veřejnosti, takže se můžete těšit na druhý díl. Ten se uskuteční v neděli 21. ledna v divadle Lubomíra Lipského.

Ten, kdo zavítal na srpnový pilotní díl jistě zjistil, že se nejedná pouze o obyčejnou přednášku, že jde spíše o interaktivní zážitek, který může pomoci nejen v kariéře, ale i v osobním životě. V současné době je Marian vyhledávaným koučem nejen sportovců, ale i úspěšných byznysmenů. Je známý svými inovativními technikami a inspirativním přístupem.

Nezáleží tak na tom, zda patříte mezi sportovce, beseda je vhodná úplně pro každého. Na své si tak přijdou i rodiče, kteří chtějí více porozumět nejen sami sobě, ale i svým ratolestem – dva doktoráty z psychologie a desítky let praxe řadí rady Mariana Jelínka mezi aplikovatelné přístupy v rámci každodenních situací.

Tentokrát pro vyšší dávku inspirace nedorazí sám. Přiveze exkluzivního hosta, hokejového olympijského vítěze z Nagana Martina Procházku, který se podělí o svůj zajímavý životní příběh.

Vstupenky jsou k prodeji www.pelhrimak.cz