Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

ikonka pocasi 21°C - oblačno

Pelhřimov

Byl jsem v klidu, i když jsme prohrávali, svěřil se kouč Bolf

Byl jsem v klidu, i když jsme prohrávali, svěřil se kouč Bolf

Výhrou 7:3 nad béčkem Velkého Meziříčí vstoupili do čtvrtfinále play-off Krajské ligy Vysočiny hokejisté Pelhřimova. „Cítil jsem neskutečnou sílu celého týmu. Kluci předvedli obrovské nasazení, chuť po vítězství,“ chválil svěřence trenér Jaroslav Bolf.

I když konečný výsledek hovoří jasnou řečí, minimálně v první třetině to jednoznačná partie nebyla. Velké Meziříčí dokonce dvakrát vedlo. „Před zápasem jsem byl poměrně dost nervózní, ale na střídačce to ze mě spadlo. Nervozita se nevrátila ani ve chvílích, kdy jsme prohrávali. Tým působil soustředěně, bylo vidět, že si chyby uvědomuje a že ví, jak je odčinit. Proto jsem v těch chvílích ani nijak nereagoval,“ přiznal.

Pelhřimov do konce první části stihl skóre otočit a pak už v zápase dominoval. Na 4:2 upravil Martin Hadrava dokonce při oslabení. „Dá se říci, že tohle byl klíčový moment celého zápasu,“ domnívá se Jaroslav Bolf.

Ten nehodlá po prvním zápase série, která se hraje na tři vítězství jásat: „Teď už musíme myslet na nedělní zápas. Je potřeba se na něj dobře připravit.“ V odvetě bude mít výhodu domácího prostředí soupeř. Nedělní zápas ve městě po nejvyšším dálničním mostem startuje v 18 hodin.

Kamil Vaněk