Dnes je 27.07.2024

Svátek má Věroslav

ikonka pocasi 13°C - zataženo

Bravo! Hokejisté vyhráli na ledě lídra tabulky

Další cenný skalp získali v Krajské lize Vysočiny hokejisté Pelhřimova. Po Moravských Budějovicích dokázali vyhrát i ve Světlé nad Sázavou. Skláře tak sesadili z čela tabulky. „Byl to nesmírně bojovný zápas. Rozhodla asi chuť po vítězství. Chtěli jsme ukázat, že v tabulce patříme nahoru a jsem rád, že se nám to povedlo,“ hodnotil duel trenér Poutníků Jaroslav Bolf.

Zápas střelecky otevřel ve 3. minutě pelhřimovský Martin Hadrava. Na další změnu skóre se čekalo až do konce druhé třetiny. To nejprve srovnal Kozlík, ale hosty vrátil do vedení obránce Vácha. Pelhřimov v poslední dvacetiminutovce odskočil až na 1:4. Pak korigoval Blažek, ale razítko na vítězství hostů pohotově přidal Šulák.

SVĚTLÁ N. S. – PELHŘIMOV 2:5
Branky a nahrávky: 39. Kozlík (Dolinský), 53. Blažek (Kozlík) – 3. Martin Hadrava (Pospíchal, Šulák), 40. Vrátný (F. Kasalý), 44. Vrátný (D. Kasalý, F. Kasalý), 50. Martin Hadrava (F. Kasalý, Pospíchal), 59. Šulák (Kochrda, Šťáva). Třetiny: 0:1, 1:1, 1:3.