Dnes je 13.07.2024

Svátek má Markéta

ikonka pocasi 18°C -

Pelhřimov

Aneta Dohnalová získala prestižní cenu ministerstva

Aneta Dohnalová získala prestižní cenu ministerstva

V Praze se  v úterý konala odborná konference k sociální práci a její budoucnosti, kterou pořádalo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Součástí konference bylo i slavnostní předávání Cen Gratias, prestižního ocenění pro sociální pracovníky. Mezi oceněnými byla i rodačka z Pelhřimova a zaměstnankyně Domova Jeřabina Pelhřimov, Aneta Dohnalová.

Aneta Dohnalová byla oceněna za obětavou práci pro klienty a inovativní nápady v sociální práci. Cenu z rukou ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky převzala s dojetím a pokorou. "Je to pro mě velká čest a zároveň motivace do další práce," řekla Aneta Dohnalová. "Sociální práce je náročná, ale zároveň nesmírně uspokojující profese. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem a dělat jejich životy o něco lepšími," dodala.

Aneta Dohnalová pracuje v Domově Jeřabina Pelhřimov již sedm let. Za tu dobu se stala nepostradatelnou součástí týmu a získala si respekt klientů i kolegů. Její obětavost, profesionalita a inovativní přístup k práci jsou inspirativní pro všechny, kteří se v sociální oblasti angažují.

Ocenění Anety Dohnalové je důkazem toho, že i v Pelhřimově se dělá kvalitní sociální práce. Je to také příklad pro mladé lidi, kteří uvažují o kariéře v tomto oboru. Sociální práce je důležitá a potřebná profese, která si zaslouží uznání a respekt.

Gratulujeme Aneto!

Zdroj: Domov Jeřabina Pelhřimov